Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Окупанти передали Києву 60 засуджених із в’язниць Луганщини

  • Розсилка
  Бойовики ОРЛО передали українській стороні в'язнів  - Окупанти передали Києву 60 засуджених із в’язниць Луганщини
  Бойовики ОРЛО передали українській стороні в'язнів 

  З грудня 2018 року по квітень 2019 року з окупованої частини Луганської області вдалося перемістити 195 в’язнів

  Бойовики передали на підконтрольну уряду України територію 60 засуджених з в’язниць окремих районів тимчасово окупованої території Луганської області.

  Про це 22 квітня у Facebook повідомила омбудсмен Людмила Денісова.

  «Зараз у містечку Щастя завдяки проведеним перемовинам нам передали 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини», - написала Денісова.

  Загалом, за її словами, з грудня 2018 року по квітень 2019 року з окупованої частини Луганської області вдалося перемістити 195 в’язнів. Відзначається, що з них уже 34 особи звільнені.

  «Я готова забрати усіх громадян України, хто бажає переміститися на контрольовану урядом територію для продовження відбування покарання», - резюмувала омбудсмен. 

  Нагадаємо, що 7 лютого бойовики ОРЛО передали українській стороні 33 засуджених для подальшого відбування покарання на території, підконтрольній владі України.

  12 грудня 2018 року представники окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях у Луганській області передали українській стороні 42 засуджених, які виявили бажання повернутися для продовження відбування покарання на контрольованій урядом України території.  

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ