рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Пандемія коронавірусу: уряд Франції збирається продовжити надзвичайний стан

  • Розсилка
  Уряд Франції готується продовжити надзвичайний стан у сфері охорони здоров’я після 24 травня ще на два місяці - Пандемія коронавірусу: уряд Франції збирається продовжити надзвичайний стан
  Уряд Франції готується продовжити надзвичайний стан у сфері охорони здоров’я після 24 травня ще на два місяці

  Протягом останньої доби від коронавірусної хвороби у Франції померли 218 людей

  Кількість випадків зараження коронавірусом у Франції станом на вечір 1 травня досягла 130 185. Такими є останні дані МОЗ Франції, повідомляє Le Figaro.

  Протягом останньої доби від коронавірусної хвороби у Франції померли 218 людей. Це менше ніж напередодні, коли повідомлялося про 289 смертей.

  Всього з початку епідемії у країні померли 24 594 людей, з них 9 225 – у закладах опіки. Що стосується госпіталізацій, то за останні 24 години було зареєстровано 668 нових випадків госпіталізації, в результаті чого число людей, все ще госпіталізованих, досягло 25 887.

  Однак госпіталізованих у порівнянні з попереднім днем на 396 осіб менше, тому що більше людей змогли покинути лікарню. Всього з 1 березня у Франції було зареєстровано 92 097 випадків госпіталізації. В даний час в реанімації перебувають 3878 пацієнтів, що на 141 людину менше, ніж у четвер. В цілому 50 200 осіб покинули лікарні вилікуваними.

  Разом з тим уряд Франції готується продовжити надзвичайний стан у сфері охорони здоров’я після 24 травня ще на два місяці.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ