Порошенко вважає рішення Міжнародного суду ООН багатообіцяючим

  Президент України сподівається на позитивний розгляд справ у суді в Гаазі
  Президент України Петро Порошенко назвав багатообіцяючим рішення Міжнародного суду ООН в Гаазі за позовами України проти Росії та зазначив, що Україна на правильному шляху. Про це він повідомив представникам ЗМІ у Лондоні, коментуючи рішення суду в Гаазі, передає прес-служба Глави держави. «Це дуже багатообіцяюче рішення
  • 19 Квiтня, 2017, 19:24
  • Розсилка
  Петро Порошенко
  Петро Порошенко

  Президент України сподівається на позитивний розгляд справ у суді в Гаазі

  Президент України Петро Порошенко назвав багатообіцяючим рішення Міжнародного суду ООН в Гаазі за позовами України проти Росії та зазначив, що Україна на правильному шляху.

  Про це він повідомив представникам ЗМІ у Лондоні, коментуючи рішення суду в Гаазі, передає прес-служба Глави держави.

  «Це дуже багатообіцяюче рішення в Гаазі, коли по обидвом судових позовам була визнана юрисдикція Міжнародного суду в Гаазі. Ми впевнені в тому, що сьогодні ми на правильному шляху. Ми сподіваємось на успішний розгляд зазначених справ», — сказав президент.

  Нагадаємо, сьогодні, 19 квітня, Міжнародний суд ООН не побачив умов, необхідних для визначення додаткових заходів відносно прав, які порушуються в Україні на основі Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму.

  Також Міжнародний суд ООН визначив, що Росія має утриматися від обмежень відносно Меджлісу кримськотатарського народу та забезпечити доступність освіти у Криму українською мовою.

  Читайте також статтю: «Україна проти Росії». Що означає сьогоднішнє рішення Міжнародного суду ООН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ