Порошенко провів зустріч з Трампом (відео)

  Заплановано, що зустріч президентів України та США триватиме близько години
  Президент України Петро Порошенко і президент США Дональд Трамп провели зустріч у Нью-Йорку.  Планувалося, що тривалість зустрічі становитиме одну годину. Як вказано в розкладі роботи президента США на 21 вересня, зустріч відбудеться у нью-йоркському Lotte New York Palace Hotel, їй передуватиме діалог Трампа з президентом Афганістану
  • 21 Вересня, 17:48
  • Розсилка
  Петро Порошенко і Дональд Трамп
  Петро Порошенко і Дональд Трамп

  Заплановано, що зустріч президентів України та США триватиме близько години

  Президент України Петро Порошенко і президент США Дональд Трамп провели зустріч у Нью-Йорку. 

  Планувалося, що тривалість зустрічі становитиме одну годину.

  Як вказано в розкладі роботи президента США на 21 вересня, зустріч відбудеться у нью-йоркському Lotte New York Palace Hotel, їй передуватиме діалог Трампа з президентом Афганістану Ашрафом Ґані.

  Після переговорів із Порошенком у планах президента США значаться заходи з участю президента Південної Кореї та прем’єр-міністра Японії, а також зустріч із президентом Туреччини.

  Президент України Петро Порошенко 18 вересня розпочав офіційний візит до США для участі у 72-й сесії Генеральної асамблеї ООН.

  Як відомо, 20 вересня Порошенко виступив на Генасамблеї ООН.

  Президент заявив, що мандат миротворців ООН повинен покривати усю окуповану територію Донбасу, включаючи українсько-російський державний кордон.

  Також Порошенко звернувся до країн-членів ООН з ініціативою створити українську групу друзів Криму та визнати Голодомор геноцидом українського народу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ