Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Працівників Карпатського заповідника звільнили за браконьєрство

  • Розсилка
  <span>Лісників Карпатського заповідника підозрюють у полюванні на червонокнижних тварин&nbsp;</span> - Працівників Карпатського заповідника звільнили за браконьєрство
  Лісників Карпатського заповідника підозрюють у полюванні на червонокнижних тварин 

  На території Карпатського біосферного заповідника було виявлено факт незаконного полювання

  Працівників Карпатського біосферного заповідника, яких підозрювали у незаконному полюванні, звільнено з роботи.

  Про це повідомляє прес-служба Мінекології.

  «3 листопада 2017 року на території Карпатського біосферного заповідника було виявлено факт незаконного полювання, зокрема знайдено рештки оленя благородного та м'ясо ведмедя бурого, а також знайдено знаряддя полювання», - зазначили в міністерстві.

  Шкода, заподіяна внаслідок незаконного добування оленя благородного, була оцінена в 16500 гривень. Проте, наразі триває експертиза рештків, тому в разі підтвердження факту незаконного добування ведмедя бурого розмір заподіяної шкоди буде розраховано додатково.

  «Особливістю ситуації стало те, що у незаконному полюванні під підозрою опинилися працівники служби державної охорони Карпатського біосферного заповідника, а саме інспектор ПЗФ I категорії Шемота М.В. та майстра з охорони природи цього ж відділення Сухан В.В.», - поінформувала прес-служба.

  За фактом незаконного полювання правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження та проведено службове розслідування в Карпатському біосферному заповіднику. На час його проведення п'ятьох працівників заповідника відсторонено від роботи.

  Крім того, за результатами службового розслідування двох працівників заповідника, яких підозрювали у незаконному полюванні, звільнено з роботи за неналежне виконання своїх посадових обов'язків, ще трьом оголошено догани.

  Матеріали службового розслідування передано до правоохоронних органів для долучення до матеріалів кримінального провадження.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ