Прикордонники затримали у зоні відчуження трьох сталкерів
![Прикордонники затримали у зоні відчуження трьох сталкерів](/img/article/4942/84_main-v1525309296.jpg)
Правопорушники мали намір потрапити до Чорнобильської зони з метою екстремального туризму
Прикордонники Житомирського загону затримали трьох сталкерів, які намагалися потрапити до Чорнобильської зони з метою екстремального туризму.
Про це повідомляє Держприкордонслужба.
«Військовослужбовці прикордонного відділу «Іванків» Житомирського загону спільно з представниками Нацполіції затримали двох українців та росіянина на околиці населеного пункту Карпилівка Іванківського району. Правопорушники мали намір потрапити до Чорнобильської зони з метою екстремального туризму», - йдеться у повідомленні.
Наразі на правопорушників складено адміністративні матеріали за ст.46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення».
Нагадаємо, у вихідні в зоні відчуження ЧАЕС затримано три групи любителів екстриму.
Читайте також: Епіцентр чорнобильської катастрофи. 32 роки потому
Коментарі — 0