Путін прибув на російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017»

  Путін у понеділок проінспектує хід військових навчань у Ленінградській області
  Президент Росії Володимир Путін прибув у Ленінградську область на навчання «Захід-2017». На полігоні «Лузький» він проінспектує дії військових РФ та Білорусі, передає РІА «Новости». [READ_MORE] Раніше прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков пояснив, що Путін як головнокомандувач РФ завжди відвідує
  • 18 Вересня, 2017, 15:53
  • Розсилка

  Путін у понеділок проінспектує хід військових навчань у Ленінградській області

  Президент Росії Володимир Путін прибув у Ленінградську область на навчання «Захід-2017». На полігоні «Лузький» він проінспектує дії військових РФ та Білорусі, передає РІА «Новости».  Раніше прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков пояснив, що Путін як головнокомандувач РФ завжди відвідує великі навчання, і в цьому випадку його поїздка на навчання «Захід-2017» не пов'язана з побоюваннями, які висловили західні країни у зв'язку з їхнім проведенням.

  Як відомо, спільні стратегічні навчання збройних сил Білорусі й Росії «Захід-2017» розпочалися 14 вересня і триватимуть до 20 вересня. Перший етап навчань закінчився 16 вересня. 17 вересня розпочався другий етап - активна фаза.

  Навчання відбуваються на полігонах Білорусі та Росії.  Президент РФ Володимир Путін у понеділок, 18 вересня, проінспектує хід цих навчань у Ленінградській області.

  Напередодні до Мінська прибули спостерігачі за навчаннями від Латвії, Литви, Норвегії, Польщі, України, Швеції, Естонії - по два представники від кожної запрошеної держави.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ