Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рада зможе ухвалити сім законопроєктів щодо змін до Конституції в лютому

  • Розсилка
  Для схвалення законопроєктів мають проголосувати 300 і більше народних депутатів - Рада зможе ухвалити сім законопроєктів щодо змін до Конституції в лютому
  Для схвалення законопроєктів мають проголосувати 300 і більше народних депутатів

  Чергова сесія парламенту відкриється першого вівторка лютого 2020 року

  Представник президента у Конституційному суді Федір Веніславський прогнозує, що суд за місяць-два надасть висновки щодо семи законопроєкт про зміни до Основного закону, а ухвалити їх у цілому Верховна Рада зможе в лютому 2020 р.

  Про це Веніславський сказав на брифінгу 3 вересня.

  «По часу можна спрогнозувати наступним чином: за підписом голови Верховної Ради ці законопроєкти йдуть на розгляд Конституційного Суду України, далі в КС є місяць-два для того, щоб їх розглянути. Після того, як Конституційний Суд розгляне ці законопроєкти і надасть висновок про їх відповідність вимогам статей 156, 157 Конституції України, Верховна Рада зможе їх попередньо схвалити. Ми сподіваємося, що це відбудеться на цій сесії, яка відкрилася сьогодні, а на наступній черговій сесії, яка відкриється першого вівторка лютого 2020 року, Рада зможе їх схвалити повністю, якщо за це проголосує 300 і більше народних депутатів», - пояснив Веніславський.

  Як відомо, у вівторок Верховна Рада направила на висновок до Конституційного Суду сім законопроєктів, внесених президентом Володимиром Зеленським:

  Також 3 вересня, Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)».

   Джерело: Укрінформ

   Коментарі ()
   1000 символів залишилось
   НАЙПОПУЛЯРНІШЕ