Радбез ООН ввів нові санкції проти Північної Кореї

  Згідно з новою резолюцією, вводяться обмеження на поставки в КНДР нафтопродуктів
  Рада безпеки ООН одноголосно прийняла резолюцію про введення нових санкцій проти КНДР. Згідно з новою резолюцією, вводяться обмеження на поставки в КНДР нафтопродуктів. Встановлюється ліміт на поставки сирої нафти - обсяги не повинні перевищувати показники за минулі 12 місяців. Крім того, КНДР не зможе купувати конденсати і газоконденсатні рідини
  • 12 Вересня, 02:41
  • Розсилка
  Радбез ООН
  Радбез ООН

  Згідно з новою резолюцією, вводяться обмеження на поставки в КНДР нафтопродуктів

  Рада безпеки ООН одноголосно прийняла резолюцію про введення нових санкцій проти КНДР.

  Згідно з новою резолюцією, вводяться обмеження на поставки в КНДР нафтопродуктів. Встановлюється ліміт на поставки сирої нафти - обсяги не повинні перевищувати показники за минулі 12 місяців.

  Крім того, КНДР не зможе купувати конденсати і газоконденсатні рідини і не зможе продавати текстильну продукцію.

  У Радбезі підкреслили, що готові до діалогу з Північною Кореєю, проте не назвали конкретних заходів, які можуть прийняти для відновлення діалогу.

  Як повідомляв «Главком», напередодні Північна Корея попередила США, що в разі прийняття нових санкцій Радбезом ООН Вашингтон «заплатить належну ціну і зіткнеться з величезним болем і стражданням за всю свою історію», якщо продовжить наполягати на посиленні режиму санкції відносно КНДР.

  Нагадаємо, США запропонували 11 вересня скликати засідання Ради Безпеки ООН для голосування по підготованому Вашингтоном проекту резолюції з розширеними санкціями проти Північної Кореї.

  Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент США Дональд Трамп погодилися, що Рада безпеки ООН має ухвалити нові більш жорсткі санкції щодо КНДР у зв'язку з випробуванням Пхеньяном водневої бомби.

  Як повідомляв «Главком», Україна в Радбезі ООН закликає дослідити, які держави допомагають ядерній програмі КНДР.

  Раніше стало відомо про чергове, вже шосте ядерне випробування, яке здійснила КНДР. Влада Північної Кореї заявила, що підірвана бомба була водневою.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ