КНДР пригрозила США «величезним болем і стражданням» через нові санкції

  Північна Корея не у захваті від можливих нових санкцій Радбезу ООН, які лобіюють США
  Північна Корея попередила США, що в разі прийняття нових санкцій Вашингтон «заплатить належну ціну і зіткнеться з величезним болем і стражданням за всю свою історію», якщо продовжить наполягати на посиленні режиму санкції відносно КНДР. Про це повідомляє «Сьогодні» з посиланням на Yahoo.News. У повідомленні МЗС КНДР
  • 11 Вересня, 05:22
  • Розсилка
  Військові Північної Кореї
  Військові Північної Кореї

  Північна Корея не у захваті від можливих нових санкцій Радбезу ООН, які лобіюють США

  Північна Корея попередила США, що в разі прийняття нових санкцій Вашингтон «заплатить належну ціну і зіткнеться з величезним болем і стражданням за всю свою історію», якщо продовжить наполягати на посиленні режиму санкції відносно КНДР.

  Про це повідомляє «Сьогодні» з посиланням на Yahoo.News.

  У повідомленні МЗС КНДР відзначається, що США «заплатять належну ціну», якщо продовжать просувати в Радбезі ООН свою «незаконну резолюцію».

  Нагадаємо, США мають намір 11 вересня скликати засідання Ради Безпеки ООНдля голосування по підготованому Вашингтоном проекту резолюції з розширеними санкціями проти Північної Кореї.

  Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент США Дональд Трамп погодилися, що Рада безпеки ООН має ухвалити нові більш жорсткі санкції щодо КНДР у зв'язку з випробуванням Пхеньяном водневої бомби.

  Як повідомляв «Главком», Україна в Радбезі ООН закликає дослідити, які держави допомагають ядерній програмі КНДР.

  Раніше стало відомо про чергове, вже шосте ядерне випробування, яке здійснила КНДР. Влада Північної Кореї заявила, що підірвана бомба була водневою.

  Міністерство фінансів США вже працює над новим пакетом економічних санкцій відносно КНДР.

  Наприкінці серпня Північна Корея запустила ракету, яка пролетіла над територією Японії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ