Росіяни заявили про затримання на митниці українця з двома книгами Mein Kampf

  В Росії в 2010 році книгу «Майн Кампф» Гітлера включили у Федеральний список екстремістських матеріалів.
  Російські митники на пункті пропуску Крупець під час огляду особистих речей громадянина України виявли «нацистську літературу». Про це йдеться в повідомленні прес-служби Федеральної митної служби РФ. «У зону митного контролю митного посту МАПП Крупець Курської митниці прибув легковий автомобіль марки Ford Transit, який прямував
  • 12 Грудня, 2017, 14:35
  • Розсилка
  <span>Фото: ctu.customs.ru</span>
  Фото: ctu.customs.ru

  В Росії в 2010 році книгу «Майн Кампф» Гітлера включили у Федеральний список екстремістських матеріалів.

  Російські митники на пункті пропуску Крупець під час огляду особистих речей громадянина України виявли «нацистську літературу».

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби Федеральної митної служби РФ.

  «У зону митного контролю митного посту МАПП Крупець Курської митниці прибув легковий автомобіль марки Ford Transit, який прямував з України в Російську Федерацію. Пасажир в автомобілі прямував до родичів у Москву житель Вінницької області України. Під час митного огляду в його речах були виявлені дві книги Mein Kampf російською мовою. Зі слів молодика, книги він придбав через український інтернет сайт. Одну книгу віз до Москви для особистого вивчення і підвищення свого загального розумового розвитку. А другу - як подарунок для знайомого через інтернет-листування», - йдеться в повідомленні.

  В Росії в 2010 році книгу «Майн Кампф» (Моя боротьба) Адольфа Гітлера рішенням суду включили у Федеральний список екстремістських матеріалів.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ