Російський суд визначить можливість допиту Януковича по «скайпу»

  Мін'юст РФ направило запит про проведення допиту Януковича і Шуляка по відеозв'язку в ростовський суд
  Екс-президента Віктора Януковича та екс-командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка після рішення російського суду можуть допитати по відеозв'язку як свідків у справі про розстріли на Майдані. Про це повідомляють «РІА Новини» з посиланням на джерело в правоохоронних органах. Раніше Україна направила запит про проведення даного
  • 19 Жовтня, 2016, 16:51
  • Розсилка
  Екс-президент України Віктор Янукович
  Екс-президент України Віктор Янукович

  Мін'юст РФ направило запит про проведення допиту Януковича і Шуляка по відеозв'язку в ростовський суд

  Екс-президента Віктора Януковича та екс-командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка після рішення російського суду можуть допитати по відеозв'язку як свідків у справі про розстріли на Майдані.

  Про це повідомляють «РІА Новини» з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

  Раніше Україна направила запит про проведення даного допиту, мін'юст РФ підтвердив отримання цього звернення.

  «Російське відомство направило запит про проведення допиту Януковича і Шуляка по відеозв'язку в ростовський суд. Рішення про організацію процесуальних дій приймає суд, який зараз буде вирішувати питання, буде шукати всіх громадян, щодо яких направлено запит і після цього, ймовірно, буде організовувати допит, це все вирішувати суду», – сказав співрозмовник агентства.

  Поки що адвокат Януковича Віталія Сердюка не прокоментував цю інформацію від російських ЗМІ.

  Раніше Сердюк заявляв, що Янукович готовий до допиту по відеозв'язку і наполягає на очній ставці з президентом Петром Порошенком.

  Мін'юст України надсилав у Росію запит на допит Януковича кілька разів.

  Нагадаємо, сьогодні Конституційний Суд України у формі письмового слухання розпочне розгляд справи за конституційним поданням президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про позбавлення В. Януковича звання Президента України»

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ