СБУ розслідує можливу роботу в Криму Adidas, Puma і DHL

  Деталі досудового розслідування не розголошуються
  Головне управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим проводить слідчі дії в рамках кримінальної справи про можливу роботу німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma на анексованому півострові. Про це йдеться у відповіді відомства на запит «Крим.Реалії». «Повідомляємо, що відомості Міністерства з питань
  • 13 Сiчня, 05:58
  • Розсилка
  Логотипи компаній Adidas і Puma
  Логотипи компаній Adidas і Puma

  Деталі досудового розслідування не розголошуються

  Головне управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим проводить слідчі дії в рамках кримінальної справи про можливу роботу німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma на анексованому півострові.

  Про це йдеться у відповіді відомства на запит «Крим.Реалії».

  «Повідомляємо, що відомості Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України щодо можливого здійснення господарської діяльності з продажу на тимчасово окуповану територію Криму німецькими компаніями DHL Express, Adidas, Pumа долучені до матеріалів кримінального провадження, досудове розслідування якого здійснює слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим. Зараз тривають слідчі дії», – йдеться в документі.

  У відомстві додали, що деталі досудового розслідування не розголошуються в зв'язку зі статею 222 КК України.


  1fc76

  Раніше в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб повідомили, що німецькі компанії DHL Express, Adidas і Puma ведуть незаконну діяльність в анексованому Криму.

  Зазначалося, що компанія DHL Express має три свої представництва в Сімферополі, а Adidas і Puma - шість і один магазини відповідно.

  Також Міністерство з питань тимчасово окупованих територій заявило, що BMW, Toyota і Mercedes-Benz працюють в анексованому Криму в обхід санкцій. 

  Водночас компанії Volkswagen та Adidas заперечили роботу в анексованому Криму.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ