Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  СБУ відзвітувало про демонтаж провокативних білбордів у Запоріжжі

  • Розсилка
  <p>Білборд з портретом Судоплатова в Запоріжжі</p> - СБУ відзвітувало про демонтаж провокативних білбордів у Запоріжжі

  Білборд з портретом Судоплатова в Запоріжжі

  Фото: akzent.zp.ua

  На території міста правоохоронці виявили чотири білборди з портретами Судоплатова

  Власники рекламних площ, на яких в Запоріжжі були розміщені білборди з портретами діяча радянських спецслужб Павла Судоплатова, зняли їх.

  Про це повідомляє прес-служба управління Служби безпеки України в Запорізькій області.

  Зазначається, що на території міста правоохоронці виявили чотири таких білборди.

  «Проведено первинні слідчо-профілактичні бесіди зі власником бордів і рекламними агенціями, що їх розміщували, після чого вони погодилися зняти і в подальшому не допускати подібних фактів, що можуть викликати подібний суспільний резонанс», - заявив речник управління СБУ в Запорізькій області Сергій Левченко.

  За його словами, перевірка триває. Після її закінчення буде надана правова оцінка діям всіх причетних осіб.

  В СБУ також заявили, що готують запит до Українського інституту національної пам’яті, щоб отримати відповідний експертний висновок щодо належності Судоплатова до списку осіб, які підпадають під закон про декомунізацію.

  Наразі прізвище цього працівника радянських спецслужб відсутнє у відповідному переліку, розміщеному на сайті інституту. Втім, на сайті установи зазначено, що список не є вичерпним - співробітники Українського інституту національної пам’яті продовжують і надалі працювати над переліком осіб, які підпадають під закон про декомунізацію.

  Інформацію щодо зняття одного з бордів зі зображенням Судоплатова, розміщеного на в’їзді до Хортицького району, підтверджують у соцмережах і запорізькі активісти.

  Нагадаємо, в Запоріжжі спалахнув скандал через розміщення вздовж траси рекламного щита з портретом агента радянського НКВС Павла Судоплатова, який у 1938 році убив провідника ОУН Євгена Коновальця.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ