Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сьогодні депутати розглянуть законопроект про захист дітей від сексуальної експлуатації

  • Розсилка
  Сьогодні депутати розглянуть законопроект про захист дітей від сексуальної експлуатації

  Крім того, парламентарії розглянуть низку урядових законопроектів щодо ратифікації

  Верховна Рада у середу, 14 березня, планує розглянути у другому читанні депутатський законопроект, що передбачає внесення змін до Кримінального кодексу щодо захисту дітей від сексуальної експлуатації. Про це йдеться у порядку денному, опублікованому на сайті парламенту.

  Законопроект №2016 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації» передбачає встановлення чіткого мінімального віку статевого повноліття. Документом також пропонується встановити покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років для близьких родичів або піклувальників, які вступати у статеві зносини з особою, яка не досягла 16-річного віку.

  ВР також має розглянути у першому читанні законопроект «Про внесення змін до статті 242 Кримінального процесуального кодексу України» (№6070), ініціатором якого є представник Президента у парламенті Ірина Луценко. Його метою є приведення статті 242 КПК у відповідність до норм Кримінального кодексу в частині встановлення статевої зрілості потерпілої особи у кримінальних провадженнях.

  Крім того парламентарії розглянуть низку урядових законопроектів щодо ратифікації. Зокрема, депутати мають намір ратифікувати Угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Болгарії про співробітництво в разі виникнення катастроф (законопроект №0174),  міжурядову Генеральну угоду з Польщею про співробітництво у сфері оборони (№0145) та Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Румунії щодо співробітництва у сфері військових перевезень (№0153). Також розглядатимуться президентські законопроекти №№0177 «Про ратифікацію Листа про внесення змін № 2 до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект «Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС – Каховська»)» та 0178 «Про ратифікацію Листа про внесення змін № 3 до Фінансової угоди (Проект будівництва високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС - Київська) між Україною та Європейським інвестиційним банком».

  Депутати можуть ухвалити на цьому засіданні проект постанови №5463 «Про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України».

  На повторне друге читання у середу виноситься законопроект № 4760 «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України». У першому читанні заплановано розгляд проекту постанови №2535а «Про заходи із посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб».

  З 16:00 народні депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах. 

   

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ