Соратниця Порошенка передала голодувальникам із «Самопомочі» привіт із Вашингтона

  Геращенко розкритикувала політиків, які влаштовують у столиці «балаган», замість конструктивної праці
  Перший віце-спікер Ірина Геращенко, яка нині перебуває у Вашингтоні у складі  офіційної делегації України, обурена тим, що в останні два дні відбувається в столиці. Зокрема, вона розкритикувала голодуючих соратників Андрія Садового, передавши їм з американської столиці побажання «віку і здоров'я, мудрості, і хоч трохи
  • 20 Червня, 13:30
  • Розсилка
  Перший віце-спікер Ірина Геращенко
  Перший віце-спікер Ірина Геращенко

  Геращенко розкритикувала політиків, які влаштовують у столиці «балаган», замість конструктивної праці

  Перший віце-спікер Ірина Геращенко, яка нині перебуває у Вашингтоні у складі  офіційної делегації України, обурена тим, що в останні два дні відбувається в столиці. Зокрема, вона розкритикувала голодуючих соратників Андрія Садового, передавши їм з американської столиці побажання «віку і здоров'я, мудрості, і хоч трохи сорому». 

  «Президенту перервати візит і з ложечки погодувати тих, хто цей сесійний тиждень, замість працювати, зробити хоч щось для країни і для Львова, влаштовує черговий балаган? І ця сила претендувала на нову, інтелектуальну, особливу, на нові обличчя у владі», - зазначила Геращенко.

  19 червня лідер фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк оголосив голодування через ситуацію зі сміттям у Львові. Сьогодні віце-спікер парламенту Оксана Сироїд заявила, що приєднується до голодування свого однопартійця Олега Березюка.

  20 червня Садовий поїхав до Миколаєва (Львівської області), щоб зустрітися з мером міста Андрієм Щебелем та депутатами фракції «Самопоміч», аби спробувати домовитися про прийом львівського сміття. 

  Напередодні міський голова Львова Андрій Садовий визнав свою провину в тому, що зараз місто перебуває у критичному стані через сміття.

  Вчора також стало відомо, що у Львові, з огляду на накопичення сміття та підвищення температури повітря, надзвичайно високий ризик спалаху кишкових інфекцій.

  Як повідомлялося, станом на 18 червня у Львові назбиралося понад 8,5 тис. т  відходів, які нікуди вивезти.

  Нагадаємо, 12 червня міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що міська комісія звернулася до уряду з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ