Станція «Юнона» передала на Землю знімок білого урагану на Юпітері

  Довжина урагану становить приблизно 3250 кілометрів
  Станція «Юнона», яка займається вивченням системи Юпітера, передала на Землю знімок гігантського білого урагану на газовому гіганті, повідомляє NASA. Як відзначають дослідники, ураган обертається проти годинникової стрілки. Більш темні хмари, що входять до його складу, розташовуються набагато нижче в атмосфері, ніж більш яскраві.
  • 18 Листопада, 2017, 11:21
  • Розсилка
  Як відзначають дослідники, ураган обертається проти годинникової стрілки
  Як відзначають дослідники, ураган обертається проти годинникової стрілки

  Довжина урагану становить приблизно 3250 кілометрів

  Станція «Юнона», яка займається вивченням системи Юпітера, передала на Землю знімок гігантського білого урагану на газовому гіганті, повідомляє NASA.

  Як відзначають дослідники, ураган обертається проти годинникової стрілки. Більш темні хмари, що входять до його складу, розташовуються набагато нижче в атмосфері, ніж більш яскраві. Довжина урагану становить приблизно 3250 кілометрів, а ширина – близько трьох кілометрів.

  «Юнона» була запущена 5 серпня 2011 року з мису Канаверал, вона є частиною програми New Frontiers. До «Юнони» на орбіті Юпітера працював зонд Galileo, але «Юнона» першою в історії буде робити обліт планети через її полюса. Апарат прибув на орбіту Юпітера 4 липня минулого року.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ