Туск пообіцяв Яценюку, що санкції проти РФ будуть продовжені

  На зустрічі обговорювалося також питання завершення процедур ратифікації Угоди про асоціацію та ЗВТ між Україною та ЄС
  Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк після зустрічі з президентом Європейської Ради Дональдом Туском заявив, що санкції проти РФ будуть продовжені ще на півроку. «Санкції проти Росії будуть продовжені ще на півроку. І на наше переконання, санкції повинні бути продовжені до того моменту, доки Росія не виконає ключове
  • 29 Листопада, 2016, 19:29
  • Розсилка
  Арсеній Яценюк і Дональд Туск
  Арсеній Яценюк і Дональд Туск

  На зустрічі обговорювалося також питання завершення процедур ратифікації Угоди про асоціацію та ЗВТ між Україною та ЄС

  Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк після зустрічі з президентом Європейської Ради Дональдом Туском заявив, що санкції проти РФ будуть продовжені ще на півроку.

  «Санкції проти Росії будуть продовжені ще на півроку. І на наше переконання, санкції повинні бути продовжені до того моменту, доки Росія не виконає ключове зобов’язання – це забратися геть з української території. Мова йде про Донецьк, Луганськ і Крим», - сказав він в інтерв’ю журналістам по завершенні зустрічі з Туском у Брюсселі 29 листопада.  Яценюк вкотре наголосив, що будь-які спроби забути Крим «є неприпустимі».

  «Ми очікуємо, що санкції будуть продовжені на шість місяців, і принаймні це ще один серйозний крок для того, щоби стримати російську агресію і зобов’язати Росію виконувати Мінські угоди», - сказав він.

  Лідер «Народного фронту» також повідомив, що під час зустрічі з Дональдом Туском обговорювалося також питання завершення процедур ратифікації Угоди про асоціацію та ЗВТ між Україною та ЄС: «Ми очікуємо, що рішення, яке вже зараз знаходиться на столі у наших європейських партнерів, буде прийнято, і процедура ратифікації, яка була зупинена внаслідок нідерландського референдуму, буде завершена в найкоротші терміни».

  Крім того, зазначив Яценюк, обговорювалося питання надання Україні пакету фінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро, а також завершення процедури отримання фінансової допомоги для реформи державного сектору – для реалізації нового закону України про державну службу, підвищення заробітних плат для державних службовців та підвищення ефективності сфери публічного адміністрування.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ