Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Twitter заблокував акаунти Компартії Куби і Рауля Кастро

  • Розсилка
  Twitter заблокував акаунти Компартії Куби і Рауля Кастро

  Представник Twitter, коментуючи блокування, послався на політику компанії, спрямовану проти маніпулювання громадською думкою

  Адміністрація Twitter заблокувала офіційні акаунти Комуністичної партії Куби і її лідера Рауля Кастро. Крім цього, блокування зазнали облікові записи дочки Кастро і ряду журналістів офіційних кубинських ЗМІ, пише Reuters.

  Як зазначаєЗМІ, блокування сталася на тлі звернення до нації президента Куби Мігеля Діаса-Канеля, в якому він попереджав про прийдешню енергетичну кризу через санкції США.

  Представник Twitter, коментуючи блокування, послався на політику компанії, спрямовану проти маніпулювання громадською думкою, яка забороняє користувачам штучно виводити в топ будь-які теми з використанням мережі акаунтів.

  МЗС Куби назвав дії Twitter «очевидною узгодженою операцією з метою обмежити заяви революціонерів на захист істини».

  Республіка Куба — держава у Вест-Індії, розташована на найбільшому однойменному острові Куба (ісп. Cuba) та прилеглих островах в Карибському морі.

  Куба — одна з небагатьох «соціалістичних» країн світу, а також одна з найбідніших країн Західної півкулі. З 1959 року і до розпаду СРСР в 1991 році Куба фактично була воєнним та економічним протекторатом і сателітом Радянського союзу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ