У Франції оголошено про терористичну загрозу

  Попередження про терористичну загрозу було розіслано через систему сповіщення на мобільні пристрої громадян
  Сьогодні, 16 березня, уряд Франції запустив по країні сповіщення, що попереджають про терористичну загрозу у зв'язку з нападом у середній школі Алексіса де Токвіля в місті Грасс. Про це повідомляє АР. «Французький уряд розіслав попередження про напад у середній школі Алексіса де Токвіля в південному французькому місті Грасс»,
  • 16 Березня, 15:49
  • Розсилка
  Французька поліція
  Французька поліція

  Попередження про терористичну загрозу було розіслано через систему сповіщення на мобільні пристрої громадян

  Сьогодні, 16 березня, уряд Франції запустив по країні сповіщення, що попереджають про терористичну загрозу у зв'язку з нападом у середній школі Алексіса де Токвіля в місті Грасс. Про це повідомляє АР.

  «Французький уряд розіслав попередження про напад у середній школі Алексіса де Токвіля в південному французькому місті Грасс», - йдеться в повідомленні.

  Розсилання попереджень про терористичну загрозу було проведено за допомогою системи сповіщення на мобільні пристрої громадян, яку запровадив уряд країни після смертоносних атак у листопаді 2015 року в Парижі.

  В одній зі шкіл у французькому місті Грасс сталася перестрілка, щонайменше двоє людей дістали поранення. Поліція затримала одного підозрюваного і розшукує ще одного. 

  Нагадаємо також, що у паризькому офісі Міжнародного валютного фонду вибухнула посилка, одна людина дістала поранення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ