Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Франції страйкують робітники найбільшої у світі фабрики з виробництва «Нутелли»

  • Розсилка
  <p><span>Фабрика Віллер-Екаль виробляє 600 тисяч банок шоколадно-горіхового крему щодня - це чверть світового виробництва продукту<o:p></o:p></span></p> - У Франції страйкують робітники найбільшої у світі фабрики з виробництва «Нутелли»

  Фабрика Віллер-Екаль виробляє 600 тисяч банок шоколадно-горіхового крему щодня - це чверть світового виробництва продукту

  Компанія Ferrero, власник Nutella, в понеділок почала погрожувати штрафами для працівників, що беруть участь у блокуванні робочого процесу

  Робота найбільшої у світі фабрики з виробництва «Нутелли» практично паралізована через страйк робітників, які вимагають підвищення зарплат.

  Про це повідомляє AP.

  Зазначається, що профспілкові активісти фабрики Віллер-Екаль в Нормандії протягом тижня блокують в'їзд або виїзд вантажівок з заводу.

  Після шестиденного протистояння компанія Ferrero, власник Nutella, в понеділок почала погрожувати штрафами для працівників, що беруть участь у блокуванні робочого процесу.

  Але це не зупинило профспілки. За їх даними, 160 з 350 робітників заводу беруть участь у страйку з вимогою підвищення зарплат на 4,5%, одноразових премій у 900 євро і кращих умов праці.

  Компанія згодна на підвищення 1,7% для найбільш низькооплачуваних працівників і одноразові бонуси до 400 євро, що, на думку профспілок, недостатньо, враховуючи зростання вартості життя. Профспілки також скаржаться на погіршення заводських умов і зростаючий тиск з метою підвищення продуктивності.

  Зазначається, що фабрика виробляє 600 тисяч банок шоколадно-горіхового крему щодня - це чверть світового виробництва продукту.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ