рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Конгресі США знову розглянуть надання Україні зброї

  • Розсилка
  У Конгресі США знову розглянуть надання Україні зброї

  Законопроект «Про підтримку стабільності і демократії в Україні» внесли на розгляд нижньої палати Конгресу США

   За повідомленням Українського конгресового комітету Америки, демократ Еліот Енґель та член Комітету республіканець Адам Кінзінґер повторно внесли на розгляд нижньої палати Конгресу США законопроект «Про підтримку стабільності і демократії в Україні» (STAND for Ukraine Act 2017).

  Законопроект H.R. 830, зміст котрого аналогічний змісту минулорічного законодавства, передбачає надання допомоги Україні у запровадженні реформ і кодифікацію в закон санкцій проти Росії, введених за її незаконну анексію Кримського півострова.  До конгресменів Енґеля та Кінзінґера приєдналися 23 первісних співспонсорів законопроекту STAND for Ukraine.

  Нагадаємо, 22 вересня 2016 року Палата представників Конгресу США ухвалила законопроект «Про підтримку стабільності і демократії в Україні», який, крім питання санкцій, регулює постачання летальної оборонної зброї Києву.

  Відповідно до встановленої процедури, законопроект мала також схвалити верхня палата парламенту - Сенат - і підписати президент США.

  Проте законопроект «застопорився» в Сенаті в руках сенатора-республіканця Боба Коркера.

  Сенатську версію законопроекту, співспонсорами якого виступили тільки демократи, висунули на розгляд верхньої палати 9 грудня, всього за кілька днів до завершення її роботи. Помічник Коркера поклав відповідальність за брак двопартійної підтримки в Сенаті після ухвалення законопроекту із підтримкою обох партій в Палаті представників, на відсудність консенсусу між адміністрацією та законодавцями як демократами, так і республіканцями.

  Отож законодавство STAND for Ukraine тепер розглядатимуть у Палаті представників обрані на листопадових виборах конгресмени.

  Джерело: Голос Америки


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ