Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна готова до розведення військ на Донбасі, але тривають обстріли бойовиків – міністр оборони

  • Розсилка
  У Золотому міністр поспілкувався з місцевими жителями щодо їх ставлення до процесу розведення - Україна готова до розведення військ на Донбасі, але тривають обстріли бойовиків – міністр оборони
  У Золотому міністр поспілкувався з місцевими жителями щодо їх ставлення до процесу розведення
  Фото: Facebook Андрія Загороднюка

  Розведення сил і засобів може розпочатися тільки після семи днів дотримання режиму тиші на ділянці, де воно передбачено

  З технічної точки зору підготовка до розведення сил і засобів в районі Петрівського і Золотого триває досить успішно, але розпочати його не дозволяють обстріли проросійських бойовиків.

  Про це 8 жовтня у Facebook написав міністр оборони Андрій Загороднюк, який побував з робочим візитом на Донбасі.

  «Наголошу ще раз, що розведення сил і засобів може розпочатися тільки після семи днів дотримання режиму тиші на ділянці, де воно передбачено», - підкреслив міністр.

  Він повідомив, що заплановано утворити координаційний центр, який сприятиме консолідації діяльності представників місцевої адміністрації, ЗСУ, Нацполіції та інших структур і, у разі необхідності, максимально оперативному розв’язанню проблемних питань.

  «У Золотому спілкувалися з місцевими жителями щодо їх ставлення до процесу розведення, до подій, що відбуваються», - розповів Загороднюк.

  Нагадаємо, розведення військ у Петрівському і Золотому, яке планувалося 7 жовтня, було відкладено через порушення проросійськими бойовиками режиму припинення вогню у цих точках.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ