Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна і Нігерія планують розпочати спільні дослідження в космічній сфері

  • Розсилка
  Україна почне співпрацю з Нігерією з метою проведення досліджень космічного простору - Україна і Нігерія планують розпочати спільні дослідження в космічній сфері
  Україна почне співпрацю з Нігерією з метою проведення досліджень космічного простору

  Очікується, що підписання меморандуму сприятиме просуванню української космічної галузі на світових ринках і залучить іноземні інвестиції

  Україна планує укласти з Нігерією меморандум про співробітництво у сфері дослідження космосу. Про це йдеться в розпорядженні Кабінету Міністрів № 136-р від 27 лютого, пишуть у вівторок «Українські Новини».

  Проект меморандуму вже був схвалений Кабміном. Голова Державного космічного агентства Павло Дегтяренко уповноважений його підписати.

  Згідно з документом, Україна почне співпрацю з Нігерією з метою проведення досліджень космічного простору, у тому числі астрофізичних та планетарних, дистанційного зондування Землі, у сферах космічної метеорології, супутникової навігації та космічних комунікацій. Також планується проводити спільне розроблення космічних апаратів.

  Очікується, що підписання меморандуму сприятиме просуванню української космічної галузі на світових ринках і залучить іноземні інвестиції.

  До слова, нещодавно у США успішно випробували двигун українсько-американської ракети Firefly Alpha.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ