Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Уряд запровадив монетизацію пільг на проїзд

  • Розсилка
  Для осіб, які мають право на кілька пільг, призначається щомісячна готівкова виплата найбільшою з них - Уряд запровадив монетизацію пільг на проїзд
  Для осіб, які мають право на кілька пільг, призначається щомісячна готівкова виплата найбільшою з них

  Люди замість безкоштовних послуг зможуть отримати гроші

  Кабінет міністрів ввів монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах. Відповідне рішення  ухвалено на сьогоднішньому засіданні.

  Так, розмір щомісячної виплати готівкових коштів протягом двох місяців з дня набрання чинності постанови затверджують обласні та Київська міська державна адміністрації. Їх розмір визначається шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті на 30 поїздок.

  Для осіб, які мають право на кілька пільг, призначається щомісячна готівкова виплата найбільшою з них. Розмір таких виплат не враховується при розрахунку загального доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги. Для осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду на міжміських маршрутах, розмір виплат збільшується на 20%.

  Для осіб з інвалідністю 1-ї, 2-ї групи та дітей з інвалідністю, які навчаються у вищих навчальних закладах, закладах загальної середньої та професійної освіти, розмір виплати подвоюється.

  Зазначимо, що монетизація пільг - це заміна натуральних пільг грошовими компенсаціями. Тобто люди замість безкоштовних послуг отримують гроші, якими розплачуються за отримані послуги.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ