В Авдіївці порушено водопостачання через обстріли бойовиків, - Жебрівський

  Військово-цивільна адміністрація вже подала заявку в спільний координаційний центр на ремонт пошкоджених електромереж
  Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що внаслідок обстрілу була знеструмлена фільтрувальна станція і тепер кілька днів жителі Авдіївки матимуть проблеми з водопостачанням. Про це він заявив в ефірі «112 Україна». «Вчора після сьомої вечора був обстріл і була знеструмлена одна з ліній,
  • 12 Сiчня, 09:32
  • Розсилка

  Військово-цивільна адміністрація вже подала заявку в спільний координаційний центр на ремонт пошкоджених електромереж

  Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що внаслідок обстрілу була знеструмлена фільтрувальна станція і тепер кілька днів жителі Авдіївки матимуть проблеми з водопостачанням.

  Про це він заявив в ефірі «112 Україна».

  «Вчора після сьомої вечора був обстріл і була знеструмлена одна з ліній, Донецька фільтрувальна станція відключена. Але вода подається в Авдіївку по годинах. Ще, в принципі, на сьогодні-завтра погодинна подача води буде», — сказав глава Донецької ВЦА.

  Він також зазначив, що військово-цивільна адміністрація вже подала заявку в спільний координаційний центр на ремонт пошкоджених електромереж.

  «Найближчим часом очікуємо, що після восьмої ранку вийдемо на ремонт. Наша сторона вже дала дозвіл, очікуємо дозволу з російської сторони, і після цього вийдуть ремонтники. Сподіваюся, здорового глузду вистачить і обстрілювати ремонтників не будуть», — сказав Жебрівський.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ