Віце-прем’єр Климпуш-Цинцадзе виступила на підтримку КиївПрайду

  За словами Климпуш-Цинцадзе, імперський спадок зневаги до конкретної людини досі не подолано
  Проведення у Києві маршу рівності не є «пропагандою гомосексуальності», а є іспитом на зрілість і освіченість Про це написала у Facebook віце-прем'єр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. «Знаю, що тема ЛГБТ-спільноти є дуже чутливою в нашій країні. А надто коли свої на ній намагаються заробити політичні бали, а чужі
  • 17 Червня, 22:54
  • Розсилка
  Віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе
  Віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе

  За словами Климпуш-Цинцадзе, імперський спадок зневаги до конкретної людини досі не подолано

  Проведення у Києві маршу рівності не є «пропагандою гомосексуальності», а є іспитом на зрілість і освіченість

  Про це написала у Facebook віце-прем'єр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

  «Знаю, що тема ЛГБТ-спільноти є дуже чутливою в нашій країні. А надто коли свої на ній намагаються заробити політичні бали, а чужі - розсварити українців. Однак, дивлячись у майбутнє і будучи відповідальними за нього, ми не можемо ігнорувати права наших співгромадян. Час відверто сказати: імперський спадок зневаги до конкретної людини досі не подолано», - зазначила Климпуш-Цинцадзе.

  За її словами, «КиївПрайд Марш – це не пропаганда гомосексуальності, як дехто хоче нас переконати. Гомосексуальність – це не вибір. І це не хвороба, як стверджують прихильники лікування електричним струмом».

  «Вона (гомосексуальність, - ред.) не передається повітряно-крапельним шляхом, за неї неможливо загітувати. Гомосексуальні люди, бісексуали, трансгендери – це такі ж громадяни нашої країни, які так само, як і всі інші, платять податки, і мають такі ж самі права. Маємо сумну статистику злочинів на ґрунті гомофобії, знущання на транссексуалами, надзвичайно високий рівень суїциду серед ЛГБТ-підлітків. Чи не свідчать ці цифри про те, що справжньої шкоди духовності і суспільній моралі завдає невиправдана середньовічна агресія і тотальне небажання визнати проблему?», - заявила віце-прем'єр.

  Вона наголосила, що проблема полягає в тому, що замість розширення світогляду, взаєморозуміння і підтримки, нам пропонують перебирати чужу білизну, видаючи це за месіанство.

  «Цивілізований світ давно облишив забобони і взяв за основу розвитку глибинні знання та гуманність. Впевнена, що майбутнє України – це польоти на Марс, ліки від раку, грандіозні інновації, а не викриття особистого життя сусіда. І нагадаю тим, хто звертається до релігійних мотивів та цитує Біблію, що найголовніша християнська цінність – це любов до свого ближнього», - зазначила віце-прем'єр.

  До слова, в суботу ввечері невідомі зламали сайт ЛГБТ-руху та розмістили погрози учасникам Маршу рівності.

  Нагадаємо, що завтра в Києві відбудеться Марш рівності. Хода пройде в неділю, 18 червня. Старт призначено на 10:00. Учасники зберуться перед входом в Будинок вчителя на вул. Володимирській. Збір розпочнеться о 9:00, після 10:00 на територію більше не будуть пускати людей. Попередньо, учасники пройдуть по вул. Володимирській та Льва Толстого до станції метро «Льва Толстого». Очікується, що участь у марші візьмуть до 5 тис. осіб.

  Читайте також матеріал «Главкома» «Не такі» люди. Лесбійка, гей, бісексуалка та трансгендер про своє життя в Україні

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ