Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Яценюк з делегацією «Народного фронту» бере участь у Конгресі ЄНП

  • Розсилка
  Логвинський, Семерак, Яценюк та Лубківський на Конгресі ЄНП - Яценюк з делегацією «Народного фронту» бере участь у Конгресі ЄНП
  Логвинський, Семерак, Яценюк та Лубківський на Конгресі ЄНП

  Серед питань, які обговорюють делегати, є тема України і підтримки нашої держави

  Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк бере учать у Конгресі Європейської народної партії, що відбуваєтся в Гельсінкі.

  У складі делегації, зокрема, міністр екології та природних ресурсів України, представник «Народного фронту», Остап Семерак, заступник голови Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, член фракції «Народний фронт» Георгій Логвинський, заступник міністра закордонних справ України (2014) Данило Лубківський.

  У своєму Facebook він повідомив, що серед питань, які обговорюють делегати, є також тема України і підтримки нашої держави.

  «Ми вдячні за єдність ЄНП з нашим народом і водночас солідарні з нашими європейськими однодумцями у справі захисту спільних цінностей і принципів», - написав Арсеній Яценюк.

  Представники «Народного фронту» традиційно беруть участь у Конгресах Європейської народної партії. Члени «Народного фронту» належать до фракції ЄНП у рамках Парламентської Асамблеї Ради Європи.

  Попередній Конгрес ЄНП, в якому Арсеній Яценюк брав участь, відбувся у березні 2017 в Республіці Мальта.

  Як повідомлялось, Європейська народна партія знову підтвердила свою підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також Грузії та Молдови, і заявила, що ніколи не визнає незаконної анексії Криму Росією, а також «засуджує окупацію грузинських районів Абхазії та Цхінвалі / Південної Осетії». Така заява міститься у Резолюції ЄНП, ухваленій на Конгресі ЄНП у Гельсінкі (Фінляндія), 7-8 листопада цього року. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ