Заборонені додатки «Яндекса» запрацювали на смартфонах

  Через браузер сервіси «Яндекса», як і раніше, не працюють
  Додаток "Яндекс.Карти" обійшов блокування і відновив роботу в мережах українських мобільних операторів. Про це повідомляє УНІАН. "Яндекс.Пробками" і картами можна користуватися через мобільний інтернет операторів «Київстар», Lifecell, Vodafone, оновивши додаток до останньої версії. [READ_MORE] Через браузер сервіси
  • 22 Червня, 13:35
  • Розсилка

  Через браузер сервіси «Яндекса», як і раніше, не працюють

  Додаток "Яндекс.Карти" обійшов блокування і відновив роботу в мережах українських мобільних операторів.

  Про це повідомляє УНІАН.

  "Яндекс.Пробками" і картами можна користуватися через мобільний інтернет операторів «Київстар», Lifecell, Vodafone, оновивши додаток до останньої версії.  Через браузер сервіси «Яндекса», як і раніше, не працюють.

  21 червня заборонена в Україні російська соцмережа «Одноклассники» заявила, що придумала, як обійти блокування в Україні. «ОК» оновили мобільний додаток, який обходить заборону, і розіслали повідомлення користувачам соцмережі.

  16 травня президент ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня про застосування санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб. У ньому, зокрема, йдеться про блокування російських соцмереж та поштових служб. Також санкції передбачають блокування доступу до сервісів «Яндекс», 1С, «Софтлайн Груп», корпорації «Парус» і ще низки російських IT-компаній.

  Як повідомлялося, СБУ підозрює менеджмент «Яндекс.Україна» у передачі спецслужбам Росії персональних даних українців.

  Йдеться про особисті дані, відомості про рід занять, спосіб життя, місце перебування, проживання, роботу, про дозвілля, джерела й розмір доходів, номери телефонів, електронні адреси і акаунти у соціальних мережах.

  Повідомляється, що передавалася інформація також про співробітників правоохоронних і спеціальних органів, військовослужбовців Збройних сил та інших підрозділів, що беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі, державних службовців.

  Триває досудове слідство в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу.

  Також опублікувано список сайтів, які хочуть заборонити в Україні.

  Читайте також матеріал «Главкома» Влучний удар: як Україна обвалила трафік популярних російських сайтів

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ