рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Зеленський звільнив начальника СБУ в Рівненській області

  • Розсилка
  <p>Василь Бедрій обіймав посаду начальника управління Служби безпеки України в Рівненській області з 2015 року</p> - Зеленський звільнив начальника СБУ в Рівненській області

  Василь Бедрій обіймав посаду начальника управління Служби безпеки України в Рівненській області з 2015 року

  В 2017 році Петро Порошенко присвоїв Василю Бедрію звання генерал-майора

  Президент Володимир Зеленський 10 червня відправив у відставку начальника управління Служби безпеки України в Рівненській області Василя Бедрія.

  Указ №355/2019 про звільнення Бедрія з посади начальника Управління Служби безпеки України в Рівненській області опублікований 10 червня на сайті глави держави.

  «Звільнити Бедрія Василя Васильовича з посади начальника Управління Служби безпеки України в Рівненській області», - говориться в указі.

  Бедрій обіймав посаду з 2015 року, його призначив експрезидент Петро Порошенко. В 2017 році ексглава держави присвоїв йому звання генерал-майора.

  Нагадаємо, 22 травня першим заступником голови Служби безпеки України був призначений Іван Баканов – друг дитинства Володимира Зеленського. 

  Під час зустрічі з тимчасовим виконувачем обов’язків голови Служби безпеки Іваном Бакановим Зеленський заявив, що Зеленський наголосив на важливості боротьби з контрабандою. Він вимагає від СБУ впродовж двох тижнів продемонструвати перші результати роботи. 


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ