Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ЗМІ повідомили про повернення Злочевського в Україну

  • Розсилка
  Микола Злочевський - ЗМІ повідомили про повернення Злочевського в Україну
  Микола Злочевський

  Злочевський провів кілька зустрічей у Києві, повідомили джерела

  Власник газодобувної групи Burisma Holdings, міністр екології режиму Януковича Микола Злочевський повернувся в Україну. Про це Економічній правді повідомило джерело на ринку.

  «Приїхав до Києва на днях. Уже провів кілька зустрічей», - повідомило джерело.

  Микола Злочевський виїхав з України в кінці 2014 року після того, як отримав статус підозрюваного у незаконному збагаченні у справі, що розслідується Генеральною прокуратурою.

  У січні 2015 ГПУ оголосила Злочевського у розшук. Проте справа розсипалася у 2016-му.

  Восени минулого року з сайту МВС була знята інформаційно-статистична картка про розшук Злочевського в зв'язку з відповідним запитом від ГПУ.

  Інформація про припинення розшуку була внесена на підставі надісланої з Генпрокуратури постанови про скасування державного розшуку Злочевського.

  Місяць тому, в січні ц.р., Burisma заявила про завершення всіх процесуальних і судових справ в Україні проти Злочевського і операційних компаній, що входять до складу Burisma Group.

  Основна частина родовищ, якими в даний час оперують компанії з Burisma Holdings, була видана за два періоди.

  Перший припав на 2003-2004 рр., коли Злочевський очолював Державний комітет природних ресурсів, який мав у той час право розпорядження спеціальних дозволів (ліцензій) на право користування надрами.

  Другий - на 2010-2012 рр., коли Злочевський керував Міністерством охорони навколишнього природного середовища, якому підзвітна Державна служба геології та надр - єдиний на сьогодні розпорядник спецдозволів на користування надрами в країні
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ