Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ЗНО-2018: правильні відповіді з математики виклали у відкритий доступ

  документ
  • Розсилка
  ЗНО-2018: правильні відповіді з математики виклали у відкритий доступ

  Участь у тестуванні з математики взяли 106 551 людей

  Український Центр оцінювання якості освіти оприлюднив правильні відповіді  тестування з математики.

  Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.  Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі «Предмети ЗНО/Математика/Правильні відповіді».

  В УЦОЯО уточнили, що визначення порога «склав/не склав» з математики відбудеться до 14 червня. Результати тестування з цього предмета буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 15 червня.

  22 травня відбулося зовнішнє незалежне тестування з математики. Згідно з інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти участь у тестуванні з математики взяла 106 551 особа, що становить 95% від загальної кількості зареєстрованих. До участі у Зовнішньому незалежному оцінюванні з математики не допустили 80 людей.

  Загалом у 2018 році для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 335 843 особи. Торік для участі в тестуванні було зареєстровано 240 881 особу.

  Нагадаємо, що 24 травня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, 29 травня – з іспанської, німецької, французької мов, 1 червня – з англійської мови, 4 червня – з біології, 6 червня – з історії України, 8 червня – з географії, 11 червня – з фізики, 13 червня – з хімії.

  Читайте також: Стартує ЗНО-2018. Що потрібно знати випускникам

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ