рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Цікавим квестом завершився другий фестиваль «Дитяча мрія» в Одесі

  • Розсилка
  Цікавим квестом завершився другий фестиваль «Дитяча мрія» в Одесі

  Юні одесити показали спортивну підготовку, знання та кмітливість при виконанні завдань квесту «Хогвардс» у рамках II фестивалю «Дитяча мрія»

  8 червня 2019 року на території Центрального міського парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбувся спортивно-історичний квест «Хогвардс». Захід став яскравим завершенням 2-го фестивалю «Дитяча мрія», який проводився в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей.

  У квесті взяли участь діти з багатодітних сімей, соціально не захищених категорій громадян, сімей - членів громадських організацій.

  Всі учасники розділилися на дев'ять збірних команд, кожна з яких обрала собі капітана і придумала назву.  Квест включав у себе проходження більше 10 тематичних локацій, на кожній з яких учасники виконували завдання, спортивні вправи, а також демонстрували свій інтелект і кмітливість.

  Квест згуртував учасників, а різноманітність завдань дала можливість проявити себе кожному.

  На завершення заходу всі учасники отримали подарунки.

  Організатором квесту виступила Координаційна рада керівників громадських і благодійних організацій при Одеському міському голові за підтримки департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ