рус

Одеські дзюдоїсти показали високий рівень майстерності на чемпіонаті України

Призові місця вихованців одеських спортшкіл забезпечили збірній області ІІ загальнокомандне місце

З 29 по 31 січня 2020 року у Львові відбувся чемпіонат України з дзюдо серед кадетів.

У змаганнях взяли участь 600 спортсменів з 23-х областей України.

У складі збірної Одеської області гідно виступили вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №4 та дитячо-юнацької спортивної
    школи №15 Одеси, завоювавши призові місця, зокрема:

• Саїд-Магомед Халідов - І місце (60 кг);
    • Амірян Оганес - ІІ місце (60 кг);
    • Ольга Бєгунова - ІІІ місце (63 кг).

Завдяки високому рівню підготовки і майстерності одеські спортсмени завоювали на чемпіонаті України II загальнокомандне місце.

Переможцям і призерам турніру в урочистій обстановці вручили пам'ятні медалі та грамоти.