рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вхід в зоопарк буде через Преображенський парк

  • Розсилка
  Вхід в зоопарк буде через Преображенський парк

  Керівництво міста провело виїзну нараду з питання комплексної реконструкції зоопарку

  15 січня 2020 року, мер Одеси Геннадій Труханов провів виїзну робочу нараду з питання комплексної реконструкції зоологічного парку, яка покликана забезпечити естетичну привабливість простору і сприяти збільшенню кількості відвідувачів.

  На нараді пройшло обговорення можливості реконструкції зоопарку без припинення його роботи і переселення тварин. Так, обговорювалося облаштування площі біля нового головного входу, зокрема розміщення водойми і реконструкція прилеглих вольєрів.

  Також обговорювалося питання про подальший благоустрій Преображенського парку, зокрема розміщення поруч з новим входом у зоопарк дитячого майданчика.

  Наразі вже проводяться роботи із заміни старої огорожі зоопарку і організації нової вхідної групи. Вона буде виконана в єдиному стилі із збудованими в позаминулому році вхідними арками в Преображенський парк. Також тут розмістяться споруди для організації роботи кас і пункту охорони.  «На першому етапі буде організовано новий вхід у зоопарк через Преображенський парк, а з боку вул. Мечникова, поруч зі стадіоном, облаштовані місця для паркування для відвідувачів парку і зоопарку. Закриття старого входу вирішить відразу кілька завдань. Це, зокрема, дозволить повністю перекрити вул. Новощепной ряд для проведення капітального ремонту з розширенням проїзної частини і організацією повноцінного тротуару», - прокоментував підсумки зустрічі Геннадій Труханов.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ