Стріт-арт від одеських художників: у парку Шевченка з`явилися незвичайні дерева

Стріт-арт від одеських художників: у парку Шевченка з`явилися незвичайні дерева

Одеські художники прикрасили дерева в парку ім. Т.Г. Шевченка малюнками. Озеленювачі вважають, що така творчість несе не тільки естетичну, але і захисну функцію

Минулими вихідними волонтери та художники з громадської організації «Добра справа» нанесли різні малюнки на дерева в парку імені Т.Г. Шевченка. 

Малюнки наносилися на суху поверхню акриловими фарбами. Як відзначають фахівці КП «Міськзелентрест», ця процедура позитивно впливає на дерево, оскільки дупла в будь-якому випадку необхідно зафарбовувати, інакше дерево починає хворіти. Тепер такі малюнки-прикраси будуть не тільки радувати око, але й послужать захистом для зелених насаджень. 

Скільки з'явиться таких арт-дерев поки що невідомо, художники продовжують акцію. 

Крім того, станом на 15 червня 2018 року в місті було висаджено 1893 кв. метри літників: на Думській площі, пл. Десятого квітня, у Міському саду, на території, прилеглій до Суворовської райадміністрації, біля облдержадміністрації, на Приморському бульварі, біля пам'ятника засновникам міста на Катерининській площі, на Старосінної площі, у парку ім. Т.Г. Шевченка і на Іванівському шляхопроводі. Квіткові композиції складаються переважно з тагетиса, агератума, сальвії і бегонії. 

Також на всій території міста тривають роботи з висадження квітів, покосу трави, прибирання територій та поливу дерев. 

Роботи з прибирання та озеленення міста знаходяться на постійному контролі першого віце-мера Одеси Анатолія Орловського.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів