рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Стан політичних партій напередодні державного фінансування

  • Прес-конференція
  • Учасники: Олексій Кошель, Денис Рибачок
  • Розсилка
  Стан політичних партій напередодні державного фінансування

  Україна є одним із європейських та світових лідерів за кількістю зареєстрованих політичних партій.

  Станом на 26 вересня в Україні зареєстровано 344 діючих політичних партій. Це в кілька разів перевищує показники у інших державах Східної Європи. Для порівняння, у державах, де процес партійного будівництва активно розпочався після розпаду СРСР, зареєстровано значно менше політичних партій. У Польщі – 84, у Словаччині – 56, у Румунії – 124, у Російській Федерації 77, у Молдові – 45, у Латвії – 73, у Литві – 38. Про це повідомив генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель під час прес-конференції в прес-центрі Главкома.

  "При цьому майже половина всіх українських політичних партій з’явилися за останні три роки. Так, за 8 місяців 2016 року було зареєстровано 41 нову партію; у 2015 році – 79; у 2014 році – 37. Загалом 2015 рік став рекордним для України за кількістю зареєстрованих політичних партій. До цього найбільше партій за один рік було зареєстровано після Помаранчевої революції, у 2005 році – 24 нові партії", - зазначає Кошель.

  За його словами, новостворені партії не беруть активну учать у виборах. Зі створених у 2015 році партій, що могли взяти участь в чергових місцевих виборах, лише менше половини висунули кандидатів – 22 партії із 50. Ще вісім політичних сил заявили про своє бажання взяти участь в місцевих виборах, але так і не висунули жодного кандидата
  Пропонуємо також переглянути запис прес-конференції "Стан політичних партій напередодні державного фінансування" за участі Олексія Кошеля, генерального директор Комітету виборців України (КВУ), та  Дениса Рибачка, аналітика КВУ.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ