«Шахтар» – «Реал» – 0:5: онлайн матчу Ліги чемпіонів

Минулого року Шахтар двічі переміг Реал
Фото з відкритих джерел

У третьому турі групового турніру зустрічаються віцечемпіони України та Іспанії

Донецький «Шахтар» приймає мадридський «Реал» у третьому турі Ліги чемпіонів. Обидві команди сенсаційно поступилися молдавському «Шерифу» і не добрали по три очка. Для обох суперників це протистояння має важливе турнірне значення. Пікантності ситуації додає й минулорічне протистояння цих команд – «Шахтар» тоді двічі переграв «Реал», що з «Королівським» клубом трапляється вкрай нечасто.

Обидві команди не можуть розраховувати на низку провідних виконавців. За «Шахтар» не зіграють найкращий бомбардир Лассіна Траоре, провідний захисник Матвієнко, а також Коноплянка та Мораес. У «Реала» проблеми, судячи з трансферної ціни футболістів, відчутніші. Проте довга лава запасних дозволяє їм безболісно замінити Іско, Азара, Карвахаля, Бейла, Йовіча і Себальоса.

Ще гол - 0:5.

85 хв. Щахтар перестав грати. В атаку майже не біжить. Змирився з поразкою.

75 хв. Реал грає, наче тренується. В один дотик кидає м'яч з одного флангу на інший. Дивитися – одне задоволення.

67 хв. Момент! Марлос мав забивати, але Куртуа встиг зреагувати на удар.

65 хв. ГОЛ!!! 0:4. Родріго забив. Шахтар на лопатках.

9_19

62 хв. Шахтар перехопив ініціативу, але до моментів справа не доходить. Реал заблокував всі проходи до своїх воріт.

56 хв. ГОЛ!!! Вінісіус забиває третій м'яч. Реал сьогодні не спинити.

55 хв. Фернандо завдає першого удару в площину воріт Реала – воротар на місці.

В паралельному матчі Шериф зрівняв рахунок в грі з Інтером. У Мілані – 1:1.

51 хв. ГОЛ!!! Вінісіус подвоює рахунок. Бензема і Модріч в дотик вивели на ударну позицію бразильця. Ідеальна атака.

47 хв. Маркос Антоніо одразу заробляє попередження. Пройшовся по ахілам Каземіро.

46 хв. Розпочався другий тайм. Тете замінив Марлос, замість Соломона вийшов Маркос Антоніо.

В паралельному матчі Інтер переграє Шериф – 1:0.

Ось така статистика першого тайму

.jpg_49

45 хв. Перерва. Реал награв на гол. Атакував небезпечно і справедливо веде в рахунку. Хоча гол, звичайно, кумедний. Якби забив Бензема, то був би офсайд. Але його випередив Кривцов.

42 хв. Небезпечно! Реал ледве не подвоїв рахунок.

40 хв. Ще дві атаки провів Реал. Шахтар зараз приходить до тями.

37 хв. ГОЛ!!! Кривцов, перериваючи передачу, зрізав м'яч у свої ворота. Прикро, адже Бензема, якому йшла передача, ймовірно, був у положенні "поза грою".

33 хв. Небезпечно! Бензема б'є вище воріт.

29 хв. Дуже організовано грають команди. Моментів обмаль.

23 хв. Трохи заспокоїлася гра.

.jpg_48

19 хв. Небезпечно! Каземіро атакував ворота Трубіна з меж штрафного – кутовий.

15 хв. Удар Вінісіуса з-за меж штрафного – вище воріт.

13 хв. Дуже в швидкому темпі проходить матчю Реал щільно грає в захисті. Незвично.

10 хв. Пройшла в Шахтаря флангова атака, але з прострілом не вийшло.

7 хв. Контратаки Реала дуже небезпечні. Трубін вже двічі відбивав удари з-за меж штрафного.

5 хв. Шахтар контролює м'яч. Але Реал огризається. Перший удар по воротах завдав Бензема – неточно.

1 хв. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

Все готово до початку матчу.

.jpg_47

10 хвилин до матчу. Завершується розминка.

.jpg_46

25 хвилин до матчу. Ось так зараз виглядає НСК Олімпійський в Києві

Пів години до матчу. Команди на розминці.

8_22

Одна година до матчу. Вже відомі стартові склади команд.

«Шахтар»: Трубін, Додо, Кривцов, Марлон, Ісмаїлі, Майкон, Алан Патрік, Тете, Соломон, Педріньйо, Фернандо.

В запасі: П’ятов, Вітао, Конопля, Корнієнко, Бондар, Степаненко, Маркос Антоніо, Марлос, Мудрик, Судаков, Сікан/

«Реал»: Куртуа, Васкес, Мілітао, Алаба, Менді, Каземіро, Кроос, Модріч, Вінісіус, Родріго, Бензема.

В запасі: Лунін, Лопес, Вальєхо, Начо, Марсело, Вальверде, Камавінга, Асенсіо, Бланко, Мігель, Маріано.

Турнірне становище

8_20

Сьогодні зіграли юнацькі команди «Шахтаря» і «Реала». Перемоги здобули юні футболісти українського клубу.