Українська синхроністка Яхно виборола срібло на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту

Єлизавета Яхно

Українка випередила представницю Італії, однак поступилася росіянці у технічній програмі солісток

20-річна синхроністка Єлизавета Яхно принесла Україні чергову медаль на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту.

У фіналі технічної програми солісток українка набрала 91.3517 бали, ставши срібним призером.

Яхно поступилася 2.1299 бали росіянці Світлані Колесніченко і випередила італійку Лінду Черруті.

Раніше на цьому чемпіонаті Європи Яхно тричі піднімалася на п'єдестал пошани: в технічній програмі разом з Анастасією Савчук, а також двічі в команді.