Український велосипедист Гладиш виграв золото чемпіонату Європи в Глазго

Роман Гладиш. Фото: Getty Images

Роман вивів збірну на третє місце загальнокомандного заліку

Український велосипедист Роман Гладиш виграв свою другу медаль чемпіонату Європи, фінішувавши першим в Глазго.

Після бронзи чемпіонату Європи-2017 Гладиш піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу в Шотландії.

У дисципліні скретч на дистанції в 15 км гонщики проїхали всю дистанцію і першим фінішну лінію перетнув українець:

.jpg_165.

Зазначимо, що завдяки золоту Гладиша збірна України піднялася на третє місце в загальнокомандному заліку першого в історії чемпіонату Європи з літніх видів спорту.

Раніше український плавець Михайло Романчук впевнено виграв золото чемпіонату Європи на дистанції 400 метрів вільним стилем.

У свою чергу українські синхроністки Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук на чемпіонаті Європи в Глазго здобули срібло у технічній програмі.