рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Її фігура зводить чоловіків з розуму. Запаморочливі фото гольфістки Пейдж Спіранак

  • Розсилка
  Пейдж Спіранак - Її фігура зводить чоловіків з розуму. Запаморочливі фото гольфістки Пейдж Спіранак
  Пейдж Спіранак

  Пейдж Спіранак - ймовірно, найпривабливіший гравець в гольф

  Її професійна спортивна кар'єра почалася два роки тому, коли Пейдж запросили до участі в престижному турнірі Dubai Ladies Masters в ОАЕ.

  24-річна гольфістка стала однією з перших моделей Sports Illustrated в 2018 році.  Ніхто не очікував, що привабливість Пейдж в результаті перетвориться для неї в жах.

  Після отримання спонсорського запрошення на турнір дівчина піддалася нападкам в мережі і навіть отримувала дзвінки з погрозами вбивства. Нападники звинувачували Пейдж у виставлянні свого тіла напоказ і зайвій сексуалізації гольфу.

  Спортсменка була доведена до відчаю. Під час участі в турнірі Ladies European Tour вона навіть боялася виходити зі своєї кімнати: «Я просто сиділа у ванній, втупившись в стіну. Я не хочу знову переживати цей біль, це почуття безпорадності. Бути наляканою і самотньою...»

  Проте, Пейдж не здалася і вирішила боротися з подібними випадками кібербулінгу, ставши представником організації Cyberspace: «Люди всіх верств суспільства піддаються кібер-знущанням щодня, і це не нормально! Ми підтримуємо жертв, а не просто видаляємо їхні акаунти в соціальних мережах або пропонуємо ігнорувати ненависть. Прийшов час змінити ситуацію, тому я присвятила значну частину свого часу тому, щоб допомагати іншим.»

  Варто зазначити, що спортивний комітет звернув на увагу на цю ситуацію і, щоб уникнути загострення, ввів суворий дрес-код на жіночих змаганняхз гольфу.

  Джерело: Sport.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ