Молодіжна збірна України поступилася Польщі на старті чемпіонату світу з хокею (відео)

Збірна України зазнала поразки на старті Чемпіонату світу з хокею (U-20)

У заключному періоді українці пропустили дві вирішальні шайби від господарів турніру

Збірна України (U-20) програла в першому матчі чемпіонату світу в Дивізіоні ІВ, який стартував в польському Тихи.

Підопічні Олега Ігнатьєва не впоралися з господарями льоду, поступившись команді Польщі з рахунком 2:4.

Україна, граючи в меншості, пропустила першою. Після хороших індивідуальних дій точно кинув Домінік Паш. Сталося це на 17-й хвилині поєдинку, проте відповідь не змусила себе довго чекати - буквально через десять секунд ворота поляків вразив Фелікс Морозов.

У другому періоді команди знову обмінялися шайбами, тільки тепер першою закинула збірна України. На 25-й хвилині Артем Матейченко з передачі Гліба Кривошапкіна вивів українців вперед.

Втримати перевагу до кінця другого ігрового відрізка не вдалося. На 33-й хвилині ворота Артура Оганджаняна вразив Даміан Тичинськи, українці знову пропустили в меншості, на цей раз 3 на 5.

У фінальній двадцятихвилинці команда Ігнатьєва не змогла відзначитися результативними моментами, при цьому двічі пропустила від суперників і, таким чином, зазнала поразки в своєму стартовому матчі світової першості в Польщі.

Чемпіонат світу з хокею U-20.

Дивізіон IB

Польща - Україна 4:2 (1:1; 1:1; 2:0)

У неділю збірна України проведе свій другий матч в Тихи, суперником нашої команди стане збірна Угорщини. Початок прямої трансляції о 21:00.