Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Експерт розповіла, як може скластися доля українських бранців Кремля в контексті десанкційних дій в Раді Європи

  • Розсилка
  Експерт розповіла, як може скластися доля українських бранців Кремля в контексті десанкційних дій в Раді Європи

  Близькі полонених розповіли, в яких умовах перебувають українські політв’язні

  Сьогодні, 12 квітня, в прес-центрі ІА «Главком» відбулась прес-конференція на тему: «Доля українських бранців Кремля в контексті десанкційних дій в Раді Європи».
  Запрошені гості:
  • Таміла Ташева, координатор правозахисної ініціативи «Крим SOS».
  • Людмила Шумкова, тітка Олександра Шумкова – солдата Збройних сил України, якого російський суд засудив до чотирьох років загального режиму за участь у «Правому секторі».
  • Олена Глушко, політемігрант, правозахисниця, подруга Дениса Бахолдіна, громадянина РФ, засудженого російським судом до 3 років 6 місяців загального режиму за участь у «Правому секторі».
  Учасники прес-конференції висловили свою позицію щодо можливого послаблення Німеччиною санкційного тиску на Російську Федерацію.
  Також розповіли, в яких умовах перебувають українські політв’язні і як швидко зростає їхня кількість. І чи можливе повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи?
  Експерт розповіла, чи може наважитися Німеччина на скасування санкцій проти РФ. І, зрештою, до чого може призвести загравання Берліну з Москвою та як це позначиться на долях українців, які заґратовані в Росії за політичними статтями.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ