рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кроки для забезпечення фінансової стабільності в контексті місії МВФ (трансляція прес-конференції)

  • Розсилка
  <p>Олег Устенко</p>
<p>Фото: Главком</p> - Кроки для забезпечення фінансової стабільності в контексті місії МВФ (трансляція прес-конференції)

  Олег Устенко

  Фото: Главком

  Експерт проаналізує черговий візит місії МВФ в Україну

  Сьогодні, 14 вересня, о 12:00 в прес-центрі «Главкома» відбудеться прес-конференція на тему: «Кроки для забезпечення фінансової стабільності в контексті місії МВФ» 

  Запрошені гості: 

  Олег Устенко, виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера, який проаналізує візит місії МВФ, які кроки потрібно зробити для фінансової стабільності, валютний курс, ймовірні зміни вимог МВФ. 

  Нагадаємо, вчора  було названо дату прибуття місії МВФ в Україну.

  13 вересня Порошенко обговорив з представником МВФ надання Україні чергового траншу.

  Як відомо, МВФ схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на 17,5 мільярда доларів в березні 2015 року. В рамках цієї програми наша країна отримала від Фонду чотири кредитні транші на загальну суму 8,7 мільярда доларів.

  За результатами третього перегляду програми EFF Міжнародний валютний фонд закликав українську владу для досягнення більш швидкого і стійкого зростання прискорити структурні реформи, починаючи з приватизації та розвитку ринку сільськогосподарських земель, та відзначив відсутність конкретних результатів у боротьбі з корупцією.

  Крім того, на думку МВФ, Україна не може відкладати проведення масштабної пенсійної реформи, зокрема підвищення ефективного пенсійного віку. Україна розраховує отримати поточного року ще два транші від МВФ на суму 3 мільярди доларів.

  Трансляцію прес-конференції дивіться тут: 
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ