Порошенко обговорив з представником МВФ надання Україні чергового траншу

  Президент України Петро Порошенко прийняв першого заступника Директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона
  Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Першим заступником директора-розпорядника МВФ Девідом Ліптоном обговорив перспективи надання Україні чергового траншу, передає прес-служба Глави держави. [READ_MORE] Під час зустрічі, Глава держави підкреслив надзвичайно важливу роль Міжнародного валютного фонду у впровадженні
  • 13 Вересня, 16:52
  • Розсилка

  Президент України Петро Порошенко прийняв першого заступника Директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона

  Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Першим заступником директора-розпорядника МВФ Девідом Ліптоном обговорив перспективи надання Україні чергового траншу, передає прес-служба Глави держави.  Під час зустрічі, Глава держави підкреслив надзвичайно важливу роль Міжнародного валютного фонду у впровадженні реформ в Україні.

  Зазначається, що співрозмовники обговорили стан впровадження освітньої, медичної та пенсійної реформ. Президент Петро Порошенко окремо відзначив важливість створення ефективної системи боротьби з корупцію в Україні.

  «Сторони обговорили перспективи виконання Меморандуму про економічну та фінансову політику в контексті надання чергового траншу Україні в рамках програми Механізму розширеного фінансування», - наголосили в прес-службі.

  Крім того, Девід Ліптон підкреслив, що Україна має скористатись позитивним покращенням у внутрішній економіці для завершення реформ та стабільного зростання та відзначив високу динаміку співпраці між МВФ та Україною.

  Перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон перебуватиме в Україні до 14 вересня. 

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ