рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Вінниччині фермери розводять чотириметрових крокодилів

  • Розсилка
  На Вінниччині фермери розводять чотириметрових крокодилів

  На фермі у Вінниці вирощують крокодилів. Тут утримують кілька видів рептилій, деякі з них сягають 4 м у довжину

  Власники ферми зізналися, що розводити крокодилів почали близько десяти років тому — їх купували у циркачів, любителів екзотичних тварин і в приватних зоопарках. Зараз у них налічується до трьох десятків рептилій. Вирощують їх навіть з яєць.

  «Крокодилам потрібна, по-перше, підвищена температура, по-друге, велика водойма, в якій відбувається безпосередньо процес спарювання. Крокодили розмножуються шляхом відкладання яєць, тобто наша самочка знесла яйця, ми заклали їх в інкубатор», — розповіла власниця крокодилової ферми Світлана Бичковська.

  Годують улюбленців виключно свіжими і добірними кормами.  «Годуємо їх рибою за раціоном, серцем бичачим», — пояснив Дмитро Бичковський.

  Поруч з крокодилами живуть черепахи і змії.

  За словами власника ферми, кайманові черепахи, які є на фермі, вважаються одними з найнебезпечних, бо вільно можуть перекусити фалангу пальця людини.

  Чоловік зізнається — розведення крокодилів це справа усього його життя. На фермі не продають тварин на м’ясо.

  «У нас ферма не для цього. У нас ферма для розширення видів, для збереження всіх видів. Ось ми хочемо їх всіх обігріти. У нас — як маленький інтернат або будинок, будинок малятка для таких зуба стиків», — запевнив він.

  Світлана та Дмитро не продають навіть новонароджених крокодилів, оскільки хочуть зберегти вимираючі види, а тому на початку літа біля Одеси вони планують відкрити великий заповідник для своїх рептилій.

  Джерело: Сегодня


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ