Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Китайці створили рекордно тонке скло

  • Розсилка
  Китайці створили рекордно тонке скло

  В ході випробування скло залишилося ціле після удару сталевої кульки

  Китайські дослідники створили унікальне скло товщиною 0,12 міліметра - тонше двох аркушів паперу для друку.

  Найтонше в світі скло, доступне для масового виробництва флоат-методом, представляє собою результат дослідження наукових співробітників Бенбуського проектного інституту скляної промисловості китайської корпорації China National Building Material Group.

  В ході випробування скло залишилося ціле після удару сталевої кульки вагою 55 грам, що падає з метрової висоти. Це вплив еквівалентний силі автомобіля, який мчить зі швидкістю 150 км / год, пояснив старший науковий співробітник інституту Цао Синь.

  Супер-тонке скло являє собою ключовий матеріал в індустрії електронної промисловості для виготовлення дисплеїв для мобільних телефонів, комп'ютерів і телевізорів. Чим тонше скло, тим краще його прозорість і гнучкість, воно також легше по вазі. Але занадто тонке скло, проте, стало б крихким.

  Досить непросто було виготовити тонке і при цьому міцне скло. На вирішення цієї проблеми китайські фахівці витратили понад 30 років. Їх прорив спровокував падіння ціни надтонкого скла більш ніж на 66% на міжнародному ринку.

  Тепер китайські дослідники мають намір створити ще більш тонке скло, товщина якого складе лише 0,1 мм.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ