Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Туреччина запустить у виробництво п'ять моделей електрокарів

  • Розсилка
  Туреччина запустить у виробництво п'ять моделей електрокарів

  Виробничі потужності будуть розраховані на випуск 200 тисяч електромобілів

  Міністр науки, промисловості і технологій Туреччини Фарук Озлю повідомив, що проект створення вітчизняного автомобіля в довгостроковій перспективі принесе країні доходи на рівні 50 млрд євро.

  Про це пише агентство Anadolu.

  «Цей проект безпосередньо сприяє працевлаштуванню 4 тисяч фахівців, а в його рамках в цілому буде відкрито до 20 тисяч робочих місць», - повідомив Озлю.

  Міністр зазначив, що основні параметри проекту визначені, а на його реалізацію буде спочатку виділено 3,2 млрд євро.

  «Виробничі потужності будуть розраховані на випуск 200 тисяч автомобілів. Планується випуск п'яти моделей автомобілів. Йдеться про електромобілі, як і планувалося з самого початку», - сказав він.

  Коментуючи проект створення вітчизняного автомобіля, Озлю повідомив, що машина буде розрахована на громадян із середнім і високим доходами.

  «Це буде не машина класу «люкс». Розраховуємо випускати автомобілі класу С і В. Автомобіль буде вище за якістю зарубіжних аналогів і дешевше їх як мінімум на п'ять відсотків», - сказав міністр.

  Раніше у Туреччині було створено компанію з виробництва першого вітчизняного авто Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret AŞ.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ