рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Папа Римський вперше призначив жінку на топ-посаду у Ватикані

  • Розсилка
  Ді Джованні працює в Держсекретаріаті Святого Престолу з 1993 року - Папа Римський вперше призначив жінку на топ-посаду у Ватикані
  Ді Джованні працює в Держсекретаріаті Святого Престолу з 1993 року

  Франческа Ді Джованні працюватиме заступником секретаря відділу Держсекретаріату Святого Престолу з питань багатосторонніх відносин

  Папа Римський Франциск вперше в історії призначив жінку на топ-посаду у Ватикані. Про це повідомляє Associated Press.

  Зазначається, що Франциск призначив Франческу Ді Джованні заступником секретаря відділу Держсекретаріату Святого Престолу з питань багатосторонніх відносин.

  «Ді Джованні працює в Держсекретаріаті Святого Престолу з 1993 року. Спочатку займалася питаннями, які стосуються сфери багатосторонності, насамперед, мігрантів та біженців, міжнародного гуманітарного права, положення жінок, комунікації, інтелектуальної власності і туризму», - йдеться у повідомленні.

  Державний секретаріат є головним та найбільш впливовим офісом Ватикану, який курує внутрішньою бюрократичну роботу та дипломатичні відносини з іншими країнами.

  Наразі жінки у Ватикані вже займають кілька важливих посад. Папа Римський Франциск виступає за поступове розширення ролі жінок у Ватикані.

  Нагадаємо, раніше Рада єпископів Ватикану попросила Папу Римського Франциска дозволити жінкам отримувати сан священника.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна і Ватикан активізують співпрацю. Зокрема, сторони домовилися про поставки гуманітарної допомоги від Ватикану.

  Раніше також повідомлялося, що Франциск створив Апостольський екзархат для вірян Української греко-католицької церкви, які проживають на території Італії. Нова церковна територіальна одиниця охоплює всю територію Італії. До екзархату входить близько 70 тисяч вірян з 145 громад.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ