Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Прем’єр Франції пообіцяв «присікати» протести після акцій «жовтих жилетів»

  • Розсилка
  <p>Протести &laquo;жовтих жилетів&raquo; у Франції</p> - Прем’єр Франції пообіцяв «присікати» протести після акцій «жовтих жилетів»

  Протести «жовтих жилетів» у Франції

  Уряд Франції готує новий закон, який посилить покарання для учасників заворушень під час вуличих акцій

  Прем'єр-міністр Франції Едуард Філіпп заявив, що в країні будуть «присікати» несанкціоновані протести після акцій, влаштованих «жовтими жилетами».

  В ефірі телеканалу TF1 Філіпп зазначив, що уряд Франції готує новий закон, який посилить покарання для учасників заворушень під час вуличих акцій.

  «Необхідно зберегти свободу маніфестацій у Франції й не можна карати тих, хто хоче мирно використовувати це право. Тому уряд виступає за те, щоб наш закон був доповнений, були ухвалені нові (норми щодо громадян — ред.), які не виконують вимог про подачу заявки (на проведення акцій — ред.), які беруть участь у неоголошених протестах та приходять на них у капюшонах і з закритими обличчями. Необхідно збільшити їхню громадянську відповідальність. Аж до того, що платитимуть не платники податків, а ті, хто все руйнують», - заявив Філіпп.

  Раніше президент Франції Еммануель Макрон засудив насильство під час восьмої хвилі протестів «жовтих жилетів» і закликав сторони до діалогу. На думку президента, насильство знову «атакувало республіку, її захисників, представників, символи». Як вважає Макрон, ті, хто роблять подібні дії, забувають про «громадянські домовленості».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ